23 жовтня 2020, 18:25

"Місечко та партнери" захистили інтереси клієнта в Окружному суді Люксембургу

ЮФ "Місечко та партнери"

Юристи фірми виступили у якості представників компанії, зареєстрованої на території Британських Віргінських островів, у судовому спорі з фінансовою розвідкою Люксембургу. В рамках проведення комплаєнс перевірки клієнта, під час процедури ліквідації АБЛВ Банку Люксембург, розвідкою було видано наказ про замороження коштів клієнта.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Відкрито реєстрацію на хакатон з реформи юридичної освіти".

Командою фірми було підготовлено пояснення про діяльність клієнта та звернення до Окружного суду Люксембургу про скасування замороження коштів. Завдяки роботі юристів розвідка відкликала виданий наказ ще до моменту розгляду судом спору, а кошти клієнта були розморожені.

На рахунку у "Місечко та партнери" багато успішних кейсів вирішення подібних запитів в європейських юрисдикціях (в банках, які проходять процедуру ліквідації, діючих банках та платіжних системах). Супровід проєкту здійснювався Володимиром Місечко та Іриною Низькою. 

"Практика все далі і далі стає актуальнішою, європейські банки за наявності сумнівів у походженні коштів клієнта передають справу до фінансової розвідки, наслідком чого є замороження коштів клієнта.

Ми намагаємось допомагати у вирішенні таких питань, але інколи клієнти надаючи пояснення власному банку про походження коштів, роблять це з поспіхом і без юристів, і в таких випадках дана категорія справ становиться надскладною.
Тому, просто порада, запитайте свого юриста про допомогу на стадії надання пояснень банку про походження коштів", - коментує керуючий партнер ЮФ "Місечко та партнери" Володимир Місечко. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати