22 лютого 2020, 11:33

Місцеві вибори мають відбутися на новій територіальній основі, - Денис Шмигаль

Урядовий портал

Спільними зусиллями Уряду, народних депутатів, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів та науковців повинні бути створені всі необхідні умови, щоб 100% українців жили в спроможних громадах і отримували якісні сервіси.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні запускають платформу Дія.Бізнес".

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр - Міністр розвитку громад та територій Денис Шмигальзазначає Урядовий портал.

"Ставимо для себе таку мету ... в цьому році 25 жовтня провести місцеві вибори відповідно до чинного законодавства. Вибори мають відбутися вже на новій територіальній основі", - зазначив він.

Також Віце-прем’єр-міністр наголосив на необхідності врегулювання питання щодо перерозподілу повноважень у рамках трирівневої системи адміністративно-територіального устрою "громада, район (округ), область (регіон)". Він наголосив, що має бути врахована думка суспільства та експертного середовища. "Ми маємо декілька варіантів розвитку подій, але треба почути експертів, суспільство і представників установ, організацій та органів місцевого самоврядування", - зазначив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, Укравтодор співпрацюватиме з Cengiz.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати