11 серпня 2020, 12:25

Мінзарплату підвищать з 1 вересня: з'явився текст законопроекту

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3963 від 06.08.2020 р. "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік"".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Президент підписав закон, що пришвидшить розгляд кримінальних проваджень у судах першої інстанції"

Ініціатором законопроекту виступив Президент України Володимир Зеленський.

Зазначається, що основною метою законопроекту є підвищення у поточному році розміру мінімальної заробітної плати та визначення обсягів ресурсів для фінансового забезпечення реалізації відповідної пропозиції.

Так, проектом змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" передбачено підвищення мінімальної заробітної плати та встановлення її з 1 вересня 5 000 гривень у місячному розмірі (зростання на 5,86%) та 29,2 гривень у погодинному розмірі.

Також з метою збереження співвідношення між розмірами посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери (ЄТС) та мінімальною заробітною платою, що склалося у поточному році, передбачено збільшення видатків на підвищення розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС та встановлення його у розмірі 2 225 гривень (підвищення складе 5,86 відсотка).

Нагадаємо, ВРУ пропонують внести зміни до закону про публічні закупівлі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати