11 квітня 2022, 14:22

Мін’юст збирає докази для притягнення воєнних злочинців рф до відповідальності

Пресслужба Міністерства юстиції

Для збору доказів на Київщину відправлено судових експертів зі всієї України. Крім того, до збору доказів будуть залучені судові експерти з інших країн, аби цей процес не викликав жодних сумнівів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це Міністр юстиції Денис Малюська розповів в ефірі телемарафону, повідомляє пресслужба Міністерства юстиції.

За словами Міністра, усі матеріали, які дозволять встановити винуватих осіб, а також те, що вони вчинили, будуть надані не тільки Міжнародному кримінальному суду, а й партерам України в тих юрисдикціях, де порушені кримінальні провадження щодо дій військових рф на території України. Також воєнні злочини росії розслідуються в межах спільно створеної низкою країн слідчої групи.

Окрім цього, Денис Малюська прокоментував можливості стягнення російських коштів на відбудову України.

«Є декілька шляхів таких виплат. Перший – направити валютні резерви рф, накопичені за кордоном, на потреби відбудови української інфраструктури. Відповідні законопроєкти знаходяться на розгляді парламентів низки країн, зокрема США. Інший – російська федерація добровільно погодиться на виплату коштів, наприклад, в обмін на зменшення санкцій. Такий варіант теж можливий», - пояснив Міністр.

Відеоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/watch/telemarafon-denis-malyuska-pro-zbir-dokaziv-dlya-prityagnennya-voennih-zlochintsiv-rf-do-vidpovidalnosti 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати