13 травня 2020, 16:39

Мін'юст удосконалює механізм надання адмінпослуг у сфері держреєстрації

Прес-служба Мін'юсту

Кабінет Міністрів України схвалив розроблену Мін’юстом постанову "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України у сфері державної реєстраці".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Мін'юсті спростували найпоширеніші міфи щодо процедур банкрутства".

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Так, за словами Міністра юстиції Дениса Малюськи, прийняття цієї постанови є черговим кроком на шляху удосконалення механізмів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.

Як зазначається, постановою передбачається інтеграція функціоналу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно до Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, щоб забезпечити громадянам можливість подання заяв в електронній формі та одержання результатів наданої адміністративної послуги.

"Відомості Реєстру доповнюються інформацією про право довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов’язань, інформацією, необхідною для здійснення зв’язку із заявником - абонентський номер мобільного телефону та/або адреса електронної пошти, а також відомостями про ціну (вартість) об’єкту нерухомого майна", - пояснив Міністр.

Згідно із запропонованими змінами, рішення компетентного органу про переведення дачних і садових будинків в житлові без внесення відповідних змін до Реєстру вважатиметься достатньою підставою для використання цих будинків як житла, у тому числі для реєстрації місця проживання.

Також постановою передбачається приведення актів Уряду у відповідність до останніх змін законодавства у сфері державної реєстрації. 

"Прийняття постанови сприятиме удосконаленню механізмів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, оптимізує процес кредитування, а також позитивно вплине на залучення інвестицій в економіку України", - наголосив очільник відомства.

Нагадаємо, в Україні запущено функціонування платних камер із поліпшеними умовами в СІЗО.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати