13 липня 2015, 14:54

Мін'юст презентував оновлений реєстр корупціонерів

Урядовий портал

В Будинку Уряду презентовано оновлений реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Як повідомила під час презентації Перший заступник Міністра юстиції України Наталія Севостьянова, загалом реєстр містить інформацію щодо 9,5 тис. осіб і постійно оновлюється, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, вдосконалили технологічно, зокрема, розширивши параметри пошуку. Так, раніше можна було здійснювати пошук лише за прізвищем, ім’ям, по батькові. І в разі помилки, система видавала відповідь, що особу не знайдено.

«Сьогодні вдосконалено реєстр. Ви можете шукати за такими показниками: прізвище, ім’я по батькові, місце роботи під час вчинення корупційного правопорушення, склад корупційного правопорушення, вид покарання або стягнення, спосіб вчинення дисциплінарного проступку, вид дисциплінарного стягнення. Також реєстр буде надавати розширену інформацію про особу», - поінформувала Наталія Севостьянова, додавши, що пошук також можна здійснювати за ключовими словами.

Також Перший заступник Міністра повідомила про ще одну новелу оновленого ресурсу: щодня буде доступний файл для скачування з інформацією про осіб, які потрапили до цього реєстру нещодавно. 

«Вам не обов’язково знати інформацію про всіх 9,5 тисячі осіб, ви будете бачити, хто останнім часом за рішенням суду потрапив до даного реєстру і також моніторити ефективність боротьби з корупційними правопорушеннями в нашій країні», - зазначила Наталія Севостьянова.

Наразі реєстр працює в тестовому режимі. Перейти на ресурс можна з веб-сайту Міністерства юстиції http://minjust.gov.ua/ua

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати