03 квітня 2015, 10:16

Мін'юст оскаржує в суді необхідність соцвиплат на підконтрольних терористам територіях

Урядовий портал

Міністерство юстиції України оскаржить у Вищому адміністративному суді України рішення Київського апеляційного адміністративного суду про необхідність здійснення соціальних виплат на території Луганської та Донецької областей, нині підконтрольних терористичним угрупованням «ДНР» та «ЛНР». Про це в ефірі Першого національного телеканалу заявив міністр юстиції Павло Петренко, відповідаючи на питання про те, якими будуть дії влади щодо відповідного рішення суду, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Він підкреслив, що на сьогодні не стоїть питання про те, що українська влада не хоче виплачувати відповідні кошти громадянам, йдеться лише про безпеку перевезення грошей на даних територіях.

«У мене просте питання до суддів Апеляційного суду, які винесли це рішення. Їх, напевно, треба просто відправити разом з інкасаторами або співробітниками Державної казначейської служби на непідконтрольну Україні територію, щоб вони туди відвезли гроші для виплати пенсій, - тоді яке б рішення вони прийняли?» - відзначив глава Мін’юсту.

 «Ухвалювати такі рішення, коли ти сидиш в теплому кабінеті Апеляційного суду, та давати доручення співробітникам казначейства або держбанку – а до слова, кілька співробітників були вбиті ще минулого року, коли везли гроші, ризикуючи своїм життям – це популізм», - переконаний Павло Петренко.

«Ці гроші акумульовані, щоб виплатити їх нашим громадянам, які переїжджають з підконтрольної терористам території, або після звільнення цих територій», - пояснив міністр.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати