23 березня 2015, 11:28

Мін’юст набирає керівників місцевих центрів з надання правової допомоги

Прес-служба Міністерства юстиції України

Міністерство юстиції проводить конкурс на заміщення вакантних посад керівників нових місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги, які запрацюють найближчим часом по всій Україні. Перший етап, прийом он-лайн заявок від кандидатів, триває з 13 до 27 березня. Про це повідомив заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Мирослав Лаврінок, інформує прес-служба Міністерства юстиції України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Конкурс пройде у 2 етапи. Перший етап – подання відповідних он-лайн заявок і триватиме до 27 березня. Після цього претенденти, які повністю відповідають вимогам, будуть запрошені на співбесіду до Києва. Співбесіди триватимуть до 20 квітня», - зазначив М.Лавринюк.

За результатами співбесід комісія, утворена на базі відкритої громадської платформи, що сприяє розвитку системи безоплатної правової допомоги, відбере претендентів, які будуть подані для розгляду на призначення керівниками місцевих центрів.

«Серед вимог, які ми ставимо перед кандидатами, – повна вища освіта, бажано у галузях правознавства, соціального забезпечення, держуправління чи управління персоналом, загальний трудовий стаж не менше 5 років, в тогму числі, стаж роботи на керівних посадах не менше 2 років, а також вільне володіння українською мовою. Досвід роботи у сфері права буде перевагою», - зауважив Мирослав Лаврінок.

За словами голови правління Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Вікторії Мітько, ця організація забезпечує безкоштовні курси підвищення кваліфікації для працівників центрів надання правової допомоги.

«Ми ставимо перед собою завдання консолідувати адвокатів, які готові надавати допомогу громадянам. Ми готові взяти участь у підвищені кваліфікації адвокатів. Системою безоплатної правової допомоги вже напрацьована практика підвищення кваліфікації адвокатів, коли збирається група адвокатів, які слухають певні курси, і потім, виїжджаючи в регіони, збирають адвокатів місцевих центрів і з ними проводять заняття», - зазначила Вікторія Мітько.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати