30 січня 2023, 16:51

Мінреінтеграції: Родини зниклих осіб можуть отримати безоплатну правову допомогу

Пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

У межах підписаного меморандуму про співпрацю між Офісом Уповноваженого зі зниклих безвісти та Координаційним штабом з надання правової допомоги родини зниклих осіб можуть отримати безоплатну юридичну допомогу. Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Право працівників на дострокову пенсію в умовах воєнного стану".

Так, про найближчий центр допомоги можна дізнатися, зателефонувавши за номером: 0 800 213 103. Також надаються спільні й індивідуальні правові консультації при офісах регіональних координаторів Уповноваженого.

"Безумовно, юридичний супровід цих людей є вкрай важливим, адже вони зараз у відчаї й не можуть з усіма деталями розібратися самостійно. Саме тому ми ухвалили рішення всіляко сприяти їм у цьому!" – наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Водночас повідомити про зниклих безвісти можна на гарячу лінію: 0 800 339 247. Написати також можна в месенджерах на номер: (095) 896-04-21 чи повідомити про зниклого особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати