15 серпня 2022, 14:16

Мінмолодьспорту: Нове антидопінгове законодавство України повністю відповідає Всесвітньому антидопінговому кодексу

Урядовий портал

Нове антидопінгове законодавство України повністю відповідає Всесвітньому антидопінговому кодексу. Це офіційний висновок Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Змінено порядок отримання даних з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство"

Про це повідомив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Мінмолодьспорту отримало підтвердження від керівника департаменту відповідності ВАДА Еміліано Сімонеллі про те, що прийняті нещодавно Закони України «Про антидопінгову діяльність у спорті» та «Про внесення зміни до статті 52 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо діяльності Національної лабораторії антидопінгового контролю» цілком відповідають міжнародному антидопінговому законодавству, зокрема положенням Всесвітнього антидопінгового кодексу.

ВАДА надаватиме експертну допомогу для імплементації ухвалених законів.

«Наша кінцева мета — повне виконання міжнародних зобов’язань, розбудова дієвого національного механізму боротьби з допінгом, захист чесного спорту. Російська війна не завадить нам продовжувати реформи та наближати Україну до повноправного членства в ЄС, у тому числі у галузі фізичної культури і спорту», — написав Вадим Гутцайт.

У своєму листі на адресу Міністра молоді та спорту президент ВАДА Вітольд Банька подякував українській стороні за підтримку чистого спорту та впровадження антидопінгового законодавства, незважаючи на розпочату росією війну.

«Я хотів би знову підтвердити, що я рішуче засуджую неспровоковану агресію росії проти України та залишаюсь солідарним з українським народом та атлетами», — йдеться у листі Вітольда Баньки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати