02 квітня 2015, 11:38

Міністр юстиції звільнив керівництво реєстраційної служби Києва через черги

РБК-Україна

Міністр юстиції Павло Петренко звільнив керівництво реєстраційної служби Головного управління юстиції в м. Києві. Про це Петренко повідомив сьогодні під час заключного етапу конкурсного відбору на заміщення вакантних посад у Міністерстві юстиції, передає РБК-Україна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За його словами, однією з основних проблем у Києві є черги при реєстрації бізнесу.

"Відбувається просто саботаж. У Шевченківському районі черги. Керівник відповідного районного управління юстиції інформує людей про те, що є можливість зареєструвати компанію і отримати довідку в будь-якому іншому районі, де немає черги. Бігають якісь люди з флаєрами, пропонують послуги тієї чи іншої компанії. Це проблема системна, і я прийняв рішення, що все керівництво реєстраційної служби міста Києва з сьогоднішнього дня звільнено: керівник, його заступник і всі керівники районних реєстраційних служб відсторонені для проведення перевірки їх роботи", - повідомив Петренко.

"Я звертаюся публічно до мера міста Києва Кличка з пропозицією, щоб у рамках реформи ми оголосили спільний конкурс на заміщення посад всіх керівників районного рівня у реєстраційних службах міста Києва та керівництва реєстраційної служби Києва", - додав міністр.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати