16 травня 2022, 17:51

Міністерство фінансів запустило вебсайт, присвячений військовим облігаціям

Пресслужба Міністерства фінансів

Міністерство фінансів України запускає новий вебсайт з інформацією про військові облігації. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У квітні 2022 р. інфляція прискорилася до 16,4%,- НБУ"

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

"Громадяни України, представники бізнесу та іноземні інвестори можуть зробити свій внесок у пришвидшення перемоги України у цій кривавій війні країни-агресора. Купівля державних військових облігацій - це інвестиція у поразку росії, її неминучий крах та розпад", - йдеться у повідомленні.

Залучені з продажу військових облігацій кошти будуть направлені на фінансування потреб Збройних Сил України та підтримку економіки країни у воєнний час. Тим самим інвестори забезпечують українську армію найнеобхіднішим: зброєю, набоями, технікою, харчуванням та медикаментами, а також підтримують життєдіяльність економіки: роботу підприємств, виплату зарплат, пенсій, соціальних виплат.

"Сьогодні військові облігації - це не тільки інвестиційний інструмент, а й наша з вами зброя. Зброя, як на військовому, так і на фінансовому фронті. Інвестуйте у військові облігації - наближайте перемогу над окупантами", – зазначив Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Для придбання військових облігацій звертайтеся до банків-первинних дилерів та ліцензованих брокерів. Вартість однієї облігації: 1000 грн / 1000 дол. США / 1000 євро. 

"Військові облігації - це безцінна інвестиція, яка повернеться миром, добром та відсотками. Це - інвестиція у перемогу. І країні ця підтримка теж наразі необхідна. Придбати військові облігації можна навіть онлайн. Тож, разом до перемоги", — додав Міністр оборони України Олексій Резніков.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати