04 грудня 2020, 16:52

Мінфін оновлює аналітичний інструмент про Фонд боротьби з COVID-19

Прес-служба Мінфіну України

Дашборд містить актуальну детальну інформацію про напрями виділення коштів Фонду та пріоритетні заходи й касові видатки по них, а також дозволяє провести потрібний аналіз даних за допомогою вбудованих фільтрів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розширено перелік напрямів, на які можуть виділятися кошти Фонду COVID-19".

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Раніше Мінфін уже оновлював цей інструмент запуском мобільної версії, інформацією в розрізі головних розпорядників коштів та сфер їх спрямування.

Цього разу додали можливість аналізувати дані в розрізі окремих бюджетних програм. Для цього в аналітичному інструменті додано окрему вкладку із інформацією про використання коштів у розрізі окремих бюджетних програм із максимальною деталізацію заходів, на які спрямовуються кошти. Також на всіх вкладках додано можливість фільтрувати дані за кодами бюджетних програм (КПКВК).

Ознайомитися з оновленим аналітичним інструментом можна в спеціальному розділі на сайті Мінфіну, який містить актуальну інформацію щодо використання коштів Фонду.

Довідково

Станом на 02.12.2020 касові видатки Фонду боротьби з COVID19 становили 42,3 млрд грн (64% від виділених коштів), зокрема:

- у сфері охорони здоров’я – 9,3 млрд грн з виділених 18,5 млрд грн, або 50%;

- у сфері соціального захисту – 9,4 млрд грн з 11,7 млрд грн, або 81%;

- у сфері стимулювання економіки – 20,8 млрд грн з передбачених 32,4 млрд грн, або 64 %, зокрема на будівництво, реконструкцію та ремонт автодоріг – 20,76 млрд грн, або 66%;

- у сфері забезпечення правопорядку – 2,5 млрд грн з 2,7 млрд грн, або 93%.

Нагадаємо, ВРУ прийняла закон про "податкові канікули" і списання боргів для бізнесу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати