18 червня 2015, 9:56

Мінекономрозвитку розробляє нову концепцію розвитку інтелектуальної власності

Урядовий портал

Радник Міністра економічного розвитку і торгівлі України з питань цифрової економіки Олена Мініч поінформувала 17 червня компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації про поточну ситуацію в галузі права інтелектуальної власності та реформи у цій сфері, що плануються до впровадження на рівні держави, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Усі учасники зустрічі підтвердили наявні проблеми галузі. Перед тим, як змінювати економіку від сировинної на інноваційну, - треба в першу чергу налагодити систему захисту інтелектуальної власності в країні.

Протягом останніх трьох місяців Міністерство економічного розвитку і торгівлі України проаналізувало стан речей, пов’язаних із захистом інтелектуальної власності в більш ніж 10 країнах світу. Як відзначають у міністерстві, українські показники найнижчі при тому, що людський капітал (знання та кваліфікація) – на рівні розвинених країн ЄС.

Ключовими напрямами реформи інтелектуальної власності, над якими вже працює Мінекономрозвитку, є: боротьба з Інтернет-піратством, нова модель колективного управління, легалізація програмного забезпечення урядових організацій.

Представники компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації запропонували свою допомогу в розробці нової концепції розвитку інтелектуальної власності в Україні, а також висловили пропозицію обговорити її із фаховими експертами. Для цього будуть створені тематичні робочі групи.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати