13 серпня 2020, 18:26

Мінекономіки відновлює офлайн-навчання для підприємців в регіонах

Прес-служба Мінекономіки

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з  проектом "Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні", який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування уряду Данії, підтримки, а також за участі Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO), запрошує майбутніх підприємців та підприємців початківців здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на триденному тренінгу "Розпочни свій бізнес" за програмою Міжнародної організації праці та дізнатися більше про залучення фінансування від представників банків-партнерів державної програми доступних кредитів 5-7-9 та експертів SMEDO.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Перелік сільгосптехніки для держпідтримки розширено на 1175 нових одиниць, - Петрашко".

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Зазначається, що програма тренінгу включає такі теми: бізнес-план, маркетинг, робота з персоналом, закупівлі, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал. Додатково буде презентовано державну програму доступних кредитів 5-7-9% та важливі аспекти планування власної справи для залучення зовнішнього фінансування.

Так, протягом тренінгу учасники працюватимуть над розробленням власного бізнес-плану, а після тренінгу, учасникам буде запропоновано менторську підтримку. Перші тренінги відбудуться у серпні у таких містах: Бахмут (Донецька обл.), Бердянськ (Запорізька обл.), Вінниця, Рівне, Ужгород, Чернігів.

До 14 серпня 2020 року потрібно заповнити відповідні реєстраційні форми усіх зацікавлених для участі у тренінгах у містах:

- Бахмут Донецька область, 18-20 серпня 2020;

- Вінниця, 17-19 серпня;

- Чернігів, 18-20 серпня.

До 21 серпня 2020 року потрібно заповнити відповідні реєстраційні форми усіх зацікавлених для участі у тренінгах у містах:

- Бердянськ, Запорізька область, 28-30 серпня:

- Рівне, 25-27 серпня;

- Ужгород, 27-29 серпня.

Так, відібрані учасники отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.

Нагадаємо, Кабмін затвердив план заходів щодо реалізації реформи шкільного харчування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати