01 червня 2023, 16:08

Мінцифри запускає пілотний проєкт із модернізації інтернет-мереж в Україні: деталі

Пресслужба Мінцифри

Команда Мінцифри за підтримки Nokia запускає пілотний проєкт із модернізації інтернет-мереж в Україні. У межах проєкту Мінцифра оновить телеком-обладнання і забезпечить перехід на енергонезалежні інтернет-мережі, які більш захищені та стійкі до обстрілів і знеструмлень, повідомила пресслужба Мінцифри.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українські підприємства отримають 6 мільйонів гривень на розвиток бізнесу".

У міністерстві зазначили, що дозволить українцям бути на зв’язку навіть за критичних умов, а провайдерам не наражати працівників на небезпеку. 20% території України були під окупацією. І потребують повного відновлення зруйнованої цифрової інфраструктури.

"У воєнний час зв’язок та інтернет – технологічна перевага над ворогом. Одне з наших пріоритетних завдань – забезпечити понад 1 млн українців – мешканців прифронтових населених пунктів швидкісним інтернетом, що не залежить від світла та є стійким до регулярних обстрілів. Вдячний Nokia, що першими відгукнулися та долучилися до проєкту з відновлення телеком-мереж. Компанія готова забезпечити найсучасніше обладнання для фіксованого доступу до інтернету та мобільного зв’язку", сказав Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій міністр цифрової трансформації

На першому етапі проєкту буде проведено оцінку та аналіз руйнувань. Далі – проєктування модернізованих мереж, будівництво та оновлення обладнання.

Для запуску пілотного проєкту Мінцифра розглядає 6 населених пунктів у Херсонській, Харківській, Київській, Сумській та Чернігівській областях. Перша область, у якій планується розгортати проєкт, Херсонська.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати