16 червня 2021, 17:11

Мінцифра та МОН запускають електронну систему для вступу іноземних студентів до українських університетів

Пресслужба Мінцифри

Мінцифра спільно з МОН запускають єдину міжвідомчу платформу та е-кабінет для абітурієнтів для вступу іноземних студентів до українських університетів. Сьогодні Кабмін ухвалив відповідну постанову.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна увійшла в топ-10 країн з найбільшим заробітком на біткоїні в 2020 році"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Відтепер іноземні абітурієнти зможуть подавати необхідну інформацію для вступу онлайн. Після цього за результатами розгляду поданих заяв іноземці можуть отримати опис освітньої пропозиції — офер на навчання. А в разі його підтвердження — електронне запрошення на навчання чи стажування в Україні. 

Видача запрошення може потребувати погодження компетентних органів, це також відбувається в електронній системі. Після цього абітурієнт може подати документи  на оформлення візи. Іноземець бачить весь процес опрацювання його документів на платформі та прийняте рішення про видачу візи. 

Державна прикордонна служба бачить у своїй системі і перевіряє дійсність е-запрошення іноземця. Тому прикордоннику не потрібно перевіряти достовірність паперових листів від закладів, а студенту —  надавати додаткові відомості.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати