11 червня 2015, 9:45

Мінагрополітики запрошує фахівців та обіцяє підвищити зарплатню

Урядовий портал

Міністерство аграрної політики запрошує на державну служба кваліфікованих фахівців, яких планується відібрати шляхом відкритого конкурсу. Претендентам пропонується подавати документи до департаменту роботи з персоналом та у визначений час пройти іспит та співбесіду з членами конкурсної комісії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це під час веб-конференції в ІА «Agronews» повідомила начальник відділу кадрового забезпечення АПК та оформлення нагород Ірина Гнутова, повідомляє Урядовий портал.

«Рівень заробітної плати на державній службі, на жаль, дуже низький. Тому маємо проблеми з залученням фахових кадрів. Це питання намагаємось вирішити шляхом внесення відповідних положень до проекту нового закону про державну службу. Якщо вони будуть прийняті, Міністерство буде мати механізми підвищення рівня заробітної плати співробітників», - повідомила Ірина Гнутова.

За її словами, держслужбовці регулярно проходять навчання та підвищують кваліфікацію в Національній академії при Президентові України. «Окрім того, в Мінагрополітики розпочато проведення низки тренінгів, які спрямовані на підвищення ефективності управління персоналом і водночас сприяють поліпшенню комунікації між управлінцями.  

Ірина Гнутова повідомила, що сьогодні для працівників Мінагрополітики триває перевірка у рамках Закону «Про очищення влади».

«У наших найближчих планах - подальша оптимізація міністерства, яка передбачатиме зменшення рівнів управління, укрупнення підрозділів, удосконалення основних процесів тощо. Однак це не повинно відобразитися на якості роботи», - додала начальник відділу кадрового забезпечення АПК.

Ірина Гнутова запросила усіх охочих долучитися до роботи в міністерстві надіслати свої резюме на адресу resume@minagro.gov.ua. При появі відповідної вакансії претендент буде обов’язково запрошений до участі в конкурсному відборі, запевнила вона.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати