29 квітня 2015, 18:01

Мінагрополітики вирішило звільнити начальника агрокомбінату "Пуща-Водиця"

Лівий берег

Міністерство аграрної політики та продовольства збирається звільнити начальника агрокомбінату "Пуща-Водиця" Віктора Кириченка. Про це повідомив міністр Олексій Павленко, передає «Лівий берег».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За словами міністра, таке рішення ухвалено після ревізії підприємства.

"Державний агрокомбінат «Пуща-Водиця» в минулому був головним годувальником української столиці, а в останні роки - це скандали, вуличні пікети і акції. Підприємство було лідером із садівництва, тваринництва і з переробки. Вирощувало гриби, розливало вино і навіть виготовляло макаронні вироби. Підприємство стало збитковим у 2007 році. Зупинено роботу шампіньйонного комплексу, майже не залишилося теплиць і потужностей для зберігання фруктів, повністю зупинено переробку, а тварин пускають під ніж. Доходи від реалізації продукції за 3 роки зменшилися втричі - до 12,7 тис. грн, на металобрухт пиляють теплиці, вивозять скло, землю передають «інвесторам» під будівництво торгово-розважального комплексу. З 2200 працівників залишилися 125", - пояснив він.

Павленко підкреслив, що Кириченко перед ревізією "раптово" захворів і пішов на лікарняний. Незважаючи на це, перевірка відбулася, і її результати підуть у правоохоронні органи.

Звільнення Кириченка вже погодила Київська обладміністрація.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати