22 липня 2020, 12:51

Майже 158 тис. пацієнтів отримали меддопомогу за пріоритетними послугами Програми медичних гарантій

Урядовий портал

157 615 пацієнтів отримали медичну допомогу або пройшли обстеження за пріоритетними послугами Програми медичних гарантій протягом квітня-червня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні виписано понад 18 млн електронних рецептів".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що НСЗУ виплатила на сьогодні медзакладам за надання допомоги пацієнтам за пріоритетними послугами понад 1 млрд 220 млн грн.

Так, щодо кількості пацієнтів за кожним пріоритетним направленням, то за три місяці:

  • 16 377 пацієнтів отримали допомогу при інсульті;
  • 4 943 пацієнти отримали допомогу при інфаркті;
  • 60 674 пацієнтки отримали допомогу при пологах;
  • було надано медичну допомогу 8 718 немовлятам, з яких 677 народилися з вагою до 1 500 гр;
  • 66 903 обстеження для раннього виявлення онкологічних захворювань було зроблено пацієнтам.

Зокрема, п’ять пріоритетних медичних послуг, які перебувають у фокусі особливої уваги НСЗУ: лікування гострого мозкового інсульту, лікування гострого інфаркту міокарда, допомога при пологах, допомога у складних неонатальних випадках, а також інструментальні обстеження для ранньої діагностики онкологічних захворювань. Понад 700 тисяч громадян щороку потребують медичної допомоги за цими пріоритетними напрямками.

"Пріоритетність означає, що до лікування цих захворювань прикута особлива увага. НСЗУ висувала підвищені вимоги до медзакладів при їх контрактуванні на надання пріоритетних послуг для того, щоб послуга дійсно була надана якісно і результат лікування був найкращим. Зокрема, ці заклади повинні мати необхідне обладнання для проведення обстеження та лікування, лікарів та медперсонал відповідної кваліфікації", - ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, на розвиток сфери трансплантації в Україні виділено понад 100 млн грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати