15 лютого 2021, 19:00

Мандрівникам-порушникам загрожуватиме 10-річне ув'язнення в Англії

Мандрівникам, які прибувають з «гарячих» точок коронавірусу, може загрожувати штраф у розмірі 10 тис. фунтів стерлінгів та тюремне ув'язнення строком до 10 років. Такі санкції входять до переліку заходів, спрямованих на припинення розповсюдження нових варіантів Covid-19 у Великобританії. Про це повідомляє британська газета The Guardian.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як юристу не втрачати форму, працюючи вдома"

Міністр охорони здоров'я Метт Хенкок заявив, що людям, які подорожують до Англії з 33 країн з високим рівнем захворюваності, доведеться платити до 1750 фунтів стерлінгів за карантин протягом 10 днів у призначених урядом готелях. Він також підтвердив новий режим «посиленого тестування» для всіх міжнародних мандрівників: відтепер буде необхідно робити 2 тести під час перебування на карантині.

Найсуворіші покарання будуть призначатися особам, які приховують історію подорожей і нещодавні візити до країн з «червоного списку». «Кожному, хто намагається приховати, що за 10 днів до прибуття перебував у країні з «червоного списку», загрожує тюремний строк до 10 років», — сказав пан Хенкок. До «червоного списку» входять більша частина Південної Америки, південна Африка, Португалія та Об’єднані Арабські Емірати.

«Людям потрібно буде залишатися в своїх кімнатах, і, звичайно, їм не дозволять спілкуватися з іншими гостями. Будуть розроблені спеціальні заходи безпеки, щоб захистити громадське здоров'я. Люди, які порушуватимуть ці правила, ставитимуть нас усіх під загрозу. Ми будемо встановлювати великі штрафи для людей, які не дотримуватимуться правил», — зазначив міністр.

Мандрівники повинні будуть мати з собою негативний тест, зроблений принаймні за 72 години до початку подорожі. Мандрівникам, які не є резидентами Великобританії, з країн «червоного списку» в’їзд буде взагалі заборонений.

Усім, хто прибуде з 15 лютого, на додаток до передпольотних тестів слід буде пройти тести на ПЛР на 2-ий та 8-ий день після прибуття. Тести можна буде замовити в інтернеті через веб-портал. Якщо результати тесту виявляться позитивними, їм доведеться перебувати на карантині ще 10 днів.

Хенкок також оголосив штраф у розмірі 1000 фунтів стерлінгів для прибулих, які не пройшли обов'язковий тест, і штраф у 5 тис. фунтів стерлінгів, що може зрости до 10 тис. для тих, хто не ізолювався у призначеному готелі. Приїжджим, яким потрібно буде зупинитися в готелі на карантині, доведеться заздалегідь забронювати номер через інтернеті. Плата у 1750 фунтів стерлінгів включає готель, трансфер та тестування. Цим мандрівникам буде дозволено в'їжджати до Великобританії лише через невелику кількість портів, на які у даний час припадає переважна більшість прибуття пасажирів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати