07 липня 2023, 14:36

Малий та середній бізнес отримає більше грантів на відновлення та розвиток від USAID: деталі

Пресслужба Мінекономіки

Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" розширює грантову підтримку на відновлення українського малого та середнього бізнесу до 92 млн грн і вітчизняні підприємства зможуть отримати більше грантів. Грантова програма була відкрита 22 липня 2022 року, повідомила пресслужба Мінекономіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ: Міжнародні резерви зросли до майже 39 млрд доларів США за підсумками червня".

Так, у межах програми передбачається надання близько 120 грантів обсягом від 600 000 грн до 1 200 000 грн. Обсяг грантової підтримки в межах програми збільшився з 36 млн грн до 92 млн грн, що дає змогу більшій кількості малих та середніх підприємств (МСП) скористатися її перевагами.

"Для Міністерства економіки збільшення фінансування – це сигнал, що ми рухаємося у вірному напрямку, головне зараз – не збавляти обертів. Нам важливо, щоб бізнес працював та підтримував державу в надскладних воєнних реаліях. Я дякую партнерам, Агентству США з міжнародного розвитку за розширення цієї програми для підтримки безперервності та відновлення бізнесу", – зазначила перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

Як зазначається, програма зосереджується на секторах інформаційних технологій, інжинірингу, виробництва, послуг, а також креативних індустрій. Водночас програма відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям цього запиту. Діяльність грантоотримувача може бути зосереджена на таких потребах: 

  • покращення бізнес-процесів і моделей;
  • розбудова організаційного потенціалу;
  • розвиток виробництва, продажів; 
  • цифрові та торгові можливості.

Напрями надання грантової допомоги можуть включати: розробку продукту та інновації, створення або відновлення ланцюгів поставок, посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом, покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках, підвищення конкурентоспроможності бізнесу, а також подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.

Прийом заявок триватиме до 24 липня 2023 року (включно).

Детальна інформація щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору – за посиланням.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати