13 листопада 2020, 15:28

Максим Степанов: Нехтування карантинними правилами може призвести до колапсу медичної системи

Прес-служба МОЗ України

Нехтуватимування запровадженими в країні протиепідемічними правилами безпеки вже за місяць призведе до того, що лікарняні ліжка будуть повністю заповнені і медзаклади не зможуть приймати хворих.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДП "Медичні закупівлі України" визначено централізованою закупівельною організацією".

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Якщо ми не будемо дотримуватись правил, то вже за місяць можемо отримати 100-відсоткову заповненість ліжок. Що буде далі? Лікарні не зможуть приймати хворих. І в такому разі не буде надана допомога саме в умовах стаціонару людям, які потребують кисню, які інколи потребують підключення до апаратів ШВЛ, які потребують висококваліфікованої медичної допомоги", - наголосив очільник МОЗ.

Міністр зазначив, що найефективнішим методом у боротьбі з COVID-19 вважається повний жорсткий карантин. Однак, за розрахунками Мінфіну та Мінекономіки, такий крок зруйнує вітчизняну економіку. Тому уряд за ініціативою МОЗ прийняв рішення запровадити карантин "вихідного дня”.

!Ми вимушені знаходити баланс, тобто ті заходи, які якнайменше вдарять по економіці, особливо по малому та середньому бізнесу", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, Кабмін запровадив карантин вихідного дня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати