06 березня 2020, 11:39

Маєте майно та надаєте його в оренду: як зазначити про це в декларації?

Вісник ДФСУ

Відповідно до п. 8 розділу ІІІ Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, затвердженої наказом Мінфіну України від 02.10.2015 р. № 859, зазначаються відомості про власне нерухоме (рухоме) майно та/або майно, яке надається в оренду (суборенду).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зарплата в іноземній валюті: як визначити базу для нарахування ПДФО?".

Так, у відомостях про власне нерухоме (рухоме) майно та/або майно, яке надається в оренду (суборенду) декларації про майновий стан і доходи:

1) зазначаються відомості про нерухоме (рухоме) майно, що перебуває у власності платника податку станом на кінець звітного (податкового) року як на території України, так і за її межами, відповідно до категорії об’єкта нерухомого майна.

Кожній категорії об’єктів майна призначається окремий номер: 1 - земельні ділянки; 2 - житлові будинки; 3 - квартири; 4 - садові (дачні) будинки; 5 - гаражі; 6 - водойми; 7- автомобілі легкові; 8 - автомобілі вантажні (спеціальні); 9 - водні транспортні засоби; 10 - повітряні судна; 11 - мотоцикли (мопеди); 12 - інше нерухоме (рухоме) майно;

2) Кожний об’єкт майна відображається платником податку окремо із зазначенням у графах: 1 - коду рядка (номер за порядком); 2 - номера категорії об’єктів; 3 - місцезнаходження (країна, адреса) або марки (моделі) рухомого майна; 4 - року набуття права власності/року випуску (для рухомого майна); 5 - загальної площі нерухомого майна (значення вказується в квадратних метрах); 6 - значення власної частки в загальній площі нерухомого майна; 7 - відмітки про надання майна в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) (вказується позначкою «х»).

За інформацією Вісника ДФСУ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати