17 вересня 2019, 17:27

Ліга студентів АПУ запускає проект, присвячений реформуванню юридичної освіти

Ліга студентів АПУ

Ліга студентів Асоціації правників України, яке є молодіжним крилом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України», що вже 14 років функціонує на просторах України у 23 відділеннях та об’єднує понад 4000 перспективних та амбітних студентів в бажанні зробити юридичну професію кращою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Студенти, найбільш дотичні до реформи юридичної освіти, адже як ніхто інший, відчувають на собі недоліки освіти: велику кількість теорії, яку потрібно засвоїти за короткий проміжок часу; відсутність практичних завдань; необізнаність викладачів щодо розвитку та потреб юридичного ринку вимог до молодого юриста та багато інших проблем. Тому студенти є ключовими стейкхолдерами освітнього процесу.

Ліга студентів АПУ створює освітній продукт, що ефективно доповнює, а іноді слугує заміною класичній університетській освіті. Вона існує як відокремлена від ЗВО система, але лише зараз, зважаючи на рівень суспільного обговорення необхідності реформування юридичної освіти, організація вирішила спрямувати усі зусилля на те, аби зміни настали якомога швидше та були максимально ефективними.

Сам проект реформування юридичної освіти народився як продовження типової діяльності Ліги студентів АПУ. Організація прагне зробити ривок у розвитку юридичної освіти у масштабах усієї держави. Для цього була зібрана команда досвідчених та цілеспрямованих лігівців, яка заручилась підтримкою всіх членів Асоціації правників України та Ліги студентів АПУ.

Організація розглядає реформування юридичної освіти як основу для успішної реалізації інших реформ. Зокрема, судової реформи, реформи правоохоронних органів, реформи державної служби та інших реформ, пов'язаних із діяльністю правознавців. Вищезгадані реформи створюють підґрунтя для утвердження правового суспільства та верховенства права.

Прагнення проекту «Реформа юридичної освіти» - об’єднати спільними ідеями, принципами роботи та бажаними результатами студентів, роботодавців та викладачів з усієї України.

Мета проекту «Реформа юридичної освіти» - максимально наблизити реформу юридичної освіти до втілення.

Ціль проекту «Реформа юридичної освіти» - створити напрацювання, які успішно будуть застосовуватися у всіх юридичних закладах вищої освіти.

Долучайтесь до соціальних мереж у Фейсбуці та Інстаграмі, слідкуйте за актуальними новинами та змінотворчими процесами: офіційний сайтFacebookInstagram

 І нехай голос студенства буде почутий!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати