10 липня 2024, 16:20

Квартиру посадовиці Галицької митниці конфісковано за матеріалами НАЗК

Пресслужба НАЗК

Квартиру заступниці начальника відділу митного оформлення запитів митного поста «Львів-Північний» Галицької митниці Державної митної служби України вартістю 1,86 млн грн визнано необґрунтованим активом та стягнуто в дохід держави за рішенням Колегії суддів Касаційного цивільного суду Верховного суду, яка підтвердила законність рішень першої та апеляційної інстанцій Вищого антикорупційного суду (ВАКС).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Фермери можуть через Держагрореєстр подавати заявки на компенсацію за розмінування с/г земель»

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Результати проведеного НАЗК моніторингу способу життя посадовиці Галицької митниці, а також докази, зібрані Державним бюро розслідувань, дали підстави САП звернутись до ВАКС з позовом про визнання її активів необґрунтованими та стягнення їх в дохід держави.

У своїй декларації за 2020 рік посадовиця вказала, що отримала в подарунок квартиру в середмісті Львова вартістю 1,86 млн грн від своєї матері, яка, в свою чергу, придбала її напередодні.

Мати чиновниці пояснила, що квартира була куплена за заощадження, отримані за період трудової діяльності та від продажу двох квартир, а також позики, отриманої від зятя. В той же час, під час аналізу майнового стану та доходів чиновниці та її батьків було з’ясовано, що у них не було фінансової спроможності для придбання квартири.

Таким чином, Верховний Суд прийняв остаточне рішення у справі про цивільну конфіскацію необґрунтованого активу посадовиці митної служби. Воно є остаточним та оскарженню не підлягає.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати