14 серпня 2018, 15:32

Кувейтська інвестиційна адміністрація виявляє інтерес до участі в приватизації українських підприємств

Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Керівництво Кувейтської інвестиційної адміністрації відзначило зацікавленість щодо інвестування в українські проекти як власних коштів, так і активів інвестиційних фондів у первинне розміщення акцій українських компаній на світових біржах, у нерухомість, фінансовий ринок, сферу послуг.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Відомі результати другого відбору інвестиційних радників».

Так, 14 серпня в Мінекономрозвитку відбулась зустріч Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова з керівництвом КІА. Головною темою зустрічі стала можлива участь кувейтської сторони в приватизації українських державних підприємств.

Зі сторони КІА в заході взяли участь Перший інвестиційний директор КІА Пан Абдалла Абдулвахаб Аль-Рамадан та заступник Голови місії Пан Мубарак Альмуавшарджі.

У ході зустрічей представники КІА акцентували увагу представників Мінекономрозвитку на готовності інвестувати в економіку України шляхом придбання рентабельних підприємств, торговельних і офісних центрів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати