03 вересня 2015, 10:23

КСУ відмовився розглядати призупинення перерахунку пенсій

Прес-служба Конституційного суду України

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення розділу ІІІ Закону України „Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні“.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Суд прийняв Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження.

Також Конституційний Суд України на засіданні обговорював питання про форму розгляду справи за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень пункту 7 розділу ІІ Закону України „Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні“.

Справа буде розглянута у формі усного слухання.

У пункті 7 розділу ІІ зазначеного Закону йдеться про скасування надання допомоги при народженні дитини у підвищеному розмірі при народженні другої і третьої дітей та скасування соціальної допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. У розділі ІІІ Закону йдеться про призупинення щорічного перерахунку пенсій відповідно до показника зростання середньої заробітної плати в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати