28 травня 2021, 9:03

КСУ оголосив перерву у справі щодо конституційності окремих положень КУпАП

Відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

У справі за конституційними скаргами Забари Альони Володимирівни, Копилової Надії Анатоліївни, Мартиросяна Гагіка Міграновича щодо відповідності Конституції України положень частини першої статті 142,  частини п’ятої статті 2791 Кодексу України про адміністративні правопорушення оголошено перерву.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КСУ перейшов до закритої частини засідання у справі про конституційність підстав оскарження рішення ВККС"

Про це повідомляє відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Сьогодні, 27 травня, на відкритій частині пленарного засідання постійна представниця Верховної Ради України у Конституційному Суді України Ольга Совгиря заявила клопотання про зміну форми конституційного провадження у цій справі з письмової на усну та залучення представника Міністерства внутрішніх справ України до розгляду цієї справи як залученого учасника конституційного провадження. Заявлене клопотання підтримали представник Президента України у Конституційному Суді України Федір Веніславський, а також Уповноважений представник суб’єкта права на конституційну скаргу Копилової Н.А. Вячеслав Качмар.

Велика палата Конституційного Суду України за результатами обговорення задовольнила заявлене клопотання.

У цій справі оголошено перерву.

Розгляд справи за конституційними скаргами Забари А.В., Копилової Н.А., Мартиросяна Г.М. у відкритій частині відбудеться на одному з наступних пленарних засідань.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати