25 липня 2022, 18:39

Конституційний Суд ухвалив Постанову про допомогу Збройним силам України

Пресслужба КСУ

Від початку повномаштабної війни росії проти нашої держави Конституційний Суд України долучився до спільної боротьби проти агресора, зокрема, надаючи допомогу Збройним силам України, територіальній обороні, добровольцям та волонтерам.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КСУ визнав конституційними статті Кримінального кодексу України про спеціальну конфіскацію"

21 липня Конституційний Суд України ухвалив чергову Постанову про безоплатне передання двох тисяч літрів пального (бензину А-95) на потреби однієї з військових частин Міністерства оборони України. Аналогічну Постанову Конституційний Суд ухвалив 17 травня 2022 року про безоплатне передання військовій частині чотирьох тисяч двохсот літрів дизельного пального. Загалом для потреб української армії Конституційний Суд передав шість тисяч двісті літрів пального.

Нагадаємо, що з метою надання матеріальної допомоги Збройним cилам України у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України  2 березня 2022 року Конституційний Суд ухвалив Постанову про передання службового автотранспорту, що перебуває у користуванні Конституційного Суду України, на потреби оборони. Крім того, 3 березня 2022 року на зборах суддів Конституційного Суду України ухвалили Рішення про перерахунок грошових сум у розмірі 50-70 % грошової винагороди (після відрахування податків та зборів) до завершення російської збройної агресії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати