10 вересня 2015, 11:02

Конкурсна комісія обрала 5 кандидатів на посаду голови ДПЗКУ

Урядовий портал

Конкурсна комісія шляхом відкритого голосування та у присутності представників ЗМІ обрала п’ятьох переможців конкурсу на заміщення вакантної посади голови правління ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України». Голосування відбулося під головуванням Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства, голови комісії Ярослава Краснопольського.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Більшість голосів членів комісії отримали Олександр Григорович, Гайк Арушанян, Борис Приходько, Андрій Радченко та Денис Полежаєв. Переможця з них обере Номінаційний комітет Уряду, засідання кого має бути проведено протягом тижня після підбиття підсумків конкурсного відбору. Загалом на конкурс надійшло 45 заяв від претендентів. До етапу захисту конкурсних пропозицій з них дійшли 37 учасників.

Членами постійно діючої конкурсної комісії є представники відомих аудиторських та рекрутингових компаній MCG recruiting, Baker Tilly, Agri Personnel.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати