05 жовтня 2022, 19:01

Конкурсна комісія 6 жовтня затвердить перелік кандидатів до участі у конкурсі на посади членів ВККС

Пресслужба ВРП

06 жовтня 2022 року о 16.00 відбудеться офіційне засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (Конкурсна комісія).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Голова Верховного Суду Всеволод Князєв відрахував Богдана Львова із штату ВС"

Про це повідомляє пресслужба ВРП.

Під час засідання буде затверджений перелік кандидатів, які за результатами перевірки документів на відповідність вимогам Закону України «Про судоустрій та статус суддів» допущені до участі у конкурсі. Офіційне засідання буде транслюватись в онлайн-режимі на офіційному сайті Вищої ради правосуддя, та офіційних каналах Конкурсної комісії – Facebook та YouTube українською та англійською мовами.

Список кандидатів, допущених до участі у конкурсі на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС), за результатами засідання буде оприлюднений на офіційному сайті Вищої ради правосуддя.

За результатами публічного конкурсу Конкурсна комісія визначить з числа допущених до участі у конкурсі 32 кандидати, які мають стаж роботи в галузі права не менше 15 років та відповідають критеріям доброчесності та професійної компетентності. Вища рада правосуддя призначить 16 членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з числа кандидатів, рекомендованих Конкурсною комісією.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати