25 березня 2021, 18:36

Компанія ActiveLex представила новинку для нотаріусів та реєстраторів

ActiveLex запустив новий онлайн-продукт, який відсьогодні доступний для придбання на сайті компанії. Ексклюзивна новинка призначена для нотаріусів та реєстраторів й функціонує на базі відомої міжнародної юридичної платформі LEX. Продукт отримав назву LEX.Нотаріус.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чим займалися нотаріуси у 2020 році?"

Багато юристів вже зуміли оцінити універсальність і користь від використання платформи LEX, де представлено все те, без чого складно працювати в сучасному світі. Зокрема, юристи мають можливість використовувати в зручному форматі онлайн:

•    зразки процесуальних та інших юридичних документів у різних галузях права;
•    алгоритми вирішення правових проблем;
•    коментарі чинних кодексів, розроблені авторитетними представниками академічного права і юристами-практиками;
•    збірники різних нормативних вимог, представлені у вигляді довідників,
•    багато інших, не менш корисних фахових інструментів.

Завдяки зусиллям розробників і правників ActiveLex у зручному форматі можна отримати оновлену нормативно-правову базу в редакції 2021 року, доступ до якої надається через сучасний інтерфейс платформи LEX.

Новинка  - LEX.Нотаріус  - дозволить значно спростити роботу нотаріусів та реєстраторів, оскільки усуне необхідність шукати потрібну інформацію в десятках кодексів,  законів, постанов, наказів і інших актів.

Можливості, які пропонує онлайн-продукт LEX.Нотаріус:
•    постійно актуалізована повна нормативно-правова база, необхідна для роботи нотаріусів та реєстраторів;
•    шаблони документів, які використовуються в процесі здійснення нотаріальної діяльності, в тому числі договорів, довіреностей, запитів та ін.;
•    рішення і тлумачення правових позицій Верховного Суду;
•    правові новини, що дозволяють швидко дізнаватися про зміни в законодавстві і інші нововведення.

Формат, у якому представлено новий продукт, знайомий користувачам платформи LEX. Всі правові документи взаємопов'язані системою гіперпосилань для зручності, спрощення та прискорення пошуку.

Рішення Верховного Суду у складних правових питаннях, таких як визнання недійсними односторонніх правочинів, зібрані в окремий каталог.

З огляду на нові швидкості внесення поправок в нормативні акти і мінливість судової практики  важливо мати інструмент, що значно спрощує відстеження змін.

Щоб оцінити пропозицію і ознайомитися з системою LEX.Нотаріус до її придбання, можна скористатися  демо-версією впродовж 2 днів. Подробиці за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати