08 вересня 2015, 16:07

Комітет ВР розпочав підготовку до другого читання змін до законодавства щодо децентралізації влади

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

У Комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування створено робочу групу з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг, повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Керівником групи призначено народного депутата України, голову підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Олександра Дехтярчука. До складу Робочої групи запропоновано включити народних депутатів України – членів підкомітету з питань адміністративних послуг, державних символів та нагород Комітету та залучити до участі в її роботі народних депутатів, представників Апарату Верховної Ради, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, провідних асоціацій органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, науковців, експертів.

Склад Робочої групи планується затвердити на одному із наступних засідань комітету.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати