17 липня 2015, 12:12

Комітет ВР підтримав законопроект №2109а щодо переміщення товарів до зони АТО

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції", повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 Під час засідання Комітету зазначалося, що законопроектом №2109а, поданим Президентом України, пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення статтею 204-3 "Порушення порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції"; внести зміни до частини 1 статті 221 КУпАП та віднести до компетенції суддів районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів розгляд справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 204-3; внести зміни до пункту 1 частини 1 статті 255 КУпАП та надати право посадовим особам органів державної податкової служби складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 204-3 тощо.

Закон "Про боротьбу з тероризмом" пропонується доповнити статтею 14-1 "Порядок переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції".

Члени Комітету також розглянули альтернативний законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції" за №2109а-1.

Цим законопроектом пропонується доповнити новою статтею 14-1 Закон "Про боротьбу з тероризмом" щодо віднесення питань переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції до компетенції Верховної Ради України.

За порушення таких правил, згідно з передбаченим законопроектом, змінами до КУпАП пропонується запровадити адміністративну відповідальність осіб за порушення порядку переміщення товарів. Відповідно до запропонованих проектом змін, протоколи про такі адміністративні правопорушення уповноважені складати посадові особи органів державної податкової служби, а розгляд таких справ пропонується покласти на суддів районних, районних у місті, міських та міськрайонних судів.

Як повідомили в секретаріаті Комітету, проаналізувавши законопроекти, члени Комітету вважають за доцільне рекомендувати Верховній Раді прийняти в першому читанні за основу і в цілому законопроект №2109а, а проект закону № 2109а-1 - відхилити.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати