24 червня 2022, 15:52

Комітет Сенату США ухвалив резолюцію про визнання рф країною-спонсором тероризму

Пресслужба ВРУ

Комітет Сенату США з міжнародних відносин схвалив резолюцію про включення росії до списку країн, які підтримують тероризм.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Молдова запровадила заборону мовлення всіх новинних програм росії"

Резолюцію №623 було запропоновано сенатором-республіканцем Ліндсі Гремом 9 травня 2022 року. З боку демократів її підтримав сенатор Річард Блюменталь.

«Немає сумнівів, що росія на чолі з володимиром путіним є державою-спонсором тероризму. Те, що він зробив, наказавши йти в Україну, було терористичним актом. Він військовий злочинець, і на ньому лежить відповідальність за кожен злочин, скоєний від його імені», - заявив Джеймс Ріш, сенатор-республіканець від штату Айдахо.

Санкції, які накладаються на держави, які підтримують тероризм, включають обмеження на отримання допомоги від США, заборону на експорт і продаж продукції оборонного призначення, заходи контролю за експортом товарів подвійного призначення, різні фінансові та інші обмеження.

У разі затвердження цього рішення адміністрацією Джо Байдена росія виявиться 5-ою країною в списку Держдепартаменту США. До цього списку вже входять Куба, КНДР, Іран і Сирія.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати