20 березня 2023, 10:39

КМУ врегулював для військовослужбовців питання пільги з оподатковування військовим збором

Пресслужба Міністерства оборони України

Військовим збором не оподатковуватимуть доходи військовослужбовців на період їх безпосередньої участі у відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Міноборони створюють підрозділ міжнародного права".

Так, Кабінет Міністрів України врегулював питання підтвердження статусу осіб, які беруть безпосередню участь у бойових діях в умовах воєнного стану по відсічі та стримуванню збройної агресії рф для застосування пільги з оподатковування військовим збором.

Відповідні зміни до постанови Уряду від 30 грудня 2015 р. № 1161 на виконання Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь у бойових діях в умовах воєнного стану" були внесені 17 березня.

Як зазначається, в новій редакції постанови тепер визначено підстави для здійснення застосування пільги з оподаткування військовим збором грошового забезпечення осіб, які беруть безпосередню участь у бойових діях в умовах воєнного стану по відсічі та стримуванню збройної агресії росії, а саме витяги (копії) з наказів командирів (начальників) про виплату додаткової винагороди, що передбачена законодавством для осіб, які беруть безпосередню участь у зазначених заходах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати