18 травня 2015, 11:36

КМДА затвердила проект реконструкції КТ «Жовтень»

Прес-служба КМДА

Розпорядженням КМДА затверджено проект реконструкції будівлі цілісного майнового комплексу «Кінотеатр «Жовтень» на вулиці Костянтинівській, 26 у Подільському районі столиці. Про це повідомляє пресс-служба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Проектом заплановано не лише провести у кінотеатрі будівельні роботи, а й придбати необхідне устаткування, меблі та інвентар. Після реконструкції до послуг глядачів будуть 2 кінозали, 4 відеозали, кафе на 35 місць, конференц-зали та приміщення загального користування. Загалом будівельний об’єм культурної споруди становить 21 400 куб. м. А на її оновлення піде 6,5 місяців», – сказав заступник голови КМДА Павло Рябікін.

Проект реконструкції затверджено, враховуючи експертний звіт щодо розгляду проектної документації Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба української державної будівельної експертизи» ДП «Укрдержбудекспертиза».

Нагадаємо, пожежа в столичному кінотеатрі "Жовтень" виникла 29 жовтня минулого року. 31 жовтня міліція затримала двох підозрюваних у скоєнні цього злочину. На початку квітня прокуратура перекваліфікувала справу про пожежу в "Жовтні" в навмисний підпал.

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати