09 жовтня 2018, 15:41

"Київтеплоенерго" підписало мирову угоду із НАК "Нафтогаз України"

Прес-служба КМДА

Представники комунального підприємства "Київтеплоенерго" та НАК "Нафтогаз України" підписали мирову угоду, що завтра має бути затверджена у Господарському суді м. Києва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, зазначає прес-служба КМДА.

Читайте також: "КМДА запустить онлайн-ресурс для надання послуг та роз'яснень у сфері земельних відносин".

"Документ підписаний усіма сторонами. Сподіваємося, завтра він буде затверджений у суді. Після отримання ухвали суду "Київтеплоенерго" зможе підписати угоду на постачання природного газу за пільговими цінами та розпочати процес відновлення гарячого водопостачання для тієї частини, яка її не має", - повідомив Петро Пантелеєв.

Так, наразі без гарячої води через відсутність природного газу залишаються Оболонський, Подільський, Святошинський, переважна більшість споживачів Деснянського, невелика частина Дніпровського та Солом’янського районів. Гарячим водопостачанням забезпечені райони, що отримують теплоносій від ТЕЦ-5 (робота якої наразі забезпечена закупівлею комерційного газу), від Дарницької ТЕЦ, що працює на вугіллі, а також від сміттєспалювального заводу "Енергія".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати