09 вересня 2019, 15:43

Кількість депутатських запитів пропонують обмежити

Інформаційне управління Апарату ВРУ

У Верховній Раді зареєстровано проект Закону № 1036 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення відкритості та прозорості діяльності Верховної Ради України».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Пропонуються зміни до статті 224 «Закону про регламенту Верховної Ради України»: так, на одному пленарному тижні може бути внесено не більше двох депутатських запитів одного народного депутата.

Головуючий на пленарному засіданні оголошує загальну кількість депутатських запитів, внесених протягом пленарного тижня, та інформує про кількість депутатських запитів відповідно до органів Верховної Ради, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій.

Повні тексти депутатських запитів до Президента України чи відповідних органів або посадових осіб та тексти відповідей на них розміщуються на веб-сайті Верховної Ради протягом п’яти робочих днів після їх одержання. Виняток – коли у депутатському запиті або у відповіді на запит міститься інформація з обмеженим доступом.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Останні коментарі

Можна справляти з народних депутатів "парламентський збір за запит". По-перше, для державного бюджету- дохід, по-друге - це буде "фільтр" для спамерів. Дикість якась. Що далі???

Додати коментар

Відмінити Опублікувати