20 вересня 2021, 18:14

Кіберполіція та Мінцифра викрили виробників підроблених ПЛР-тестів на COVID-19

Пресслужба Мінцифри

На Запоріжжі кіберполіція та Мінцифра викрили турагентство, яке підробляло ПЛР-тести на COVID-19. Їхніми клієнтами були переважно туристи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінцифра пропонує послуги для іммігрантів на Гіді"

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

З початку року працівники турагентства підробили понад 100 довідок вартістю 500 гривень кожна. Результати «тестів» видавалися на бланках із підробною печаткою однієї з державних установ Міністерства охорони здоров’я м. Запоріжжя та підписом завідувача лабораторії.

В офісі турагентства знайшли комп’ютерну техніку, мобільні телефони, підроблені ПЛР-тести та «чорнові» записи. Також обшук провели в державній установі Міністерства охорони здоров’я. З’ясувалося, що відомості до бази даних медичної установи не вносились, дослідження не проводились, а порядковий номер довідки не відповідав порядковому номеру в установі.

Наразі відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до трьох років. Слідчі дії тривають.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати