08 грудня 2020, 11:52

Керуючий партнер ETERNA LAW увійшов до складу експертної ради при Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей

Eterna Law

2 грудня Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей затвердила склад Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ETERNA LAW та UKRAINIAN HOTEL & RESORT ASSOCIATION підписали меморандум про співпрацю і партнерство".

Андрій Астапов, керуючий партнер ETERNA LAW, увійшов до складу Консультаційно-експертної ради Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. Рішення Комісії обумовлене ключовою роллю пана Астапова у підготовці законопроекту про гральний бізнес, і свідчить про визнання його глибокої юридичної експертизи у сфері азартних ігор.

Консультаційно-експертна рада Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, створеним з метою підготовки консультаційно-експертних рекомендацій та пропозицій з питань визначення основних напрямків розвитку державного регулювання у сфері азартних ігор, організації та діяльності Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей, методології і методики здійснення контролю за дотриманням законодавства у азартних ігор та лотерей, розробки пропозицій щодо його застосування та вдосконалення, обговорення і вивчення найважливіших проблем з формування та реалізації державної політики у сфері азартних ігор та лотерей та забезпечення експертної оцінки реформ у сфері азартних ігор та лотерей, які здійснюються в Україні.

Будучи однією з провідних українських юридичних фірм та одним з основних авторів закону про гральний бізнес, ETERNA LAW консультує операторів азартних ігор щодо виходу на український ринок.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати