01 серпня 2020, 9:51

Керівник апарату ВАКС оприлюднив звіт за рік своєї роботи

Минулого тижня відбулося звітування керівника апарату Вищого антикорупційного суду Богдана Крикливенка перед суддями за рік роботи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВАКС виніс перший вирок за злочин, вчинений у співучасті".

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, оприлюднивши також сам звіт.

Звіт складається зі вступу, а також 12-и пунктів. Серед них - організаційне забезпечення та адаптація приміщень до початку роботи суду; підготовка внутрішніх організаційних документів, договірна робота; забезпечення людськими ресурсами та управління персоналом; забезпечення фінансовими ресурсами та матеріально-технічне забезпечення; складання статистичної звітності суду та аналізу судової практики; забезпечення належного функціонування автоматизованої системи документообігу суду; забезпечення доступу до публічної інформації, розгляду звернень громадян та адвокатських запитів; реалізація гарантій безпеки; зовнішні комунікації; міжнародне співробітництво; робота суду в умовах карантину; питання подальшого розвитку інституції.

Крикливенко

Нагадаємо, упродовж карантину ВАКС отримав 25 кримінальних проваджень для розгляду їх по суті.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати