17 грудня 2020, 16:45

КЦС ВС залишив у силі рішення апеляційного суду про витребування квартири

Прес-служба Верховного Суду

16 грудня 2020 року Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду розглянув справу за позовом громадянина Великої Британії до приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу і громадянки України про визнання неправомірними дій та скасування рішень, витребування майна з чужого незаконного володіння та визнання права власності на майно № 755/7423/17 (провадження № 61-871св20) у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у ній матеріалами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Постанова КГС ВС щодо оскарження учасником ТОВ правочину, укладеного цим товариством"

Про це повідомляє прес-служба ВС.

За результатами розгляду справи КЦС ВС відмовив у задоволенні касаційної скарги представника приватного нотаріуса та залишив рішення Київського апеляційного суду від 21 листопада 2019 року у цій справі без змін.

Із повним текстом постанови КЦС ВС від 16 грудня 2020 року у справі № 755/7423/17 (провадження № 61-871св20) можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Відповідно до ч. 1 ст. 402 ЦПК України у суді касаційної інстанції скарга розглядається за правилами розгляду справи судом першої інстанції в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи з урахуванням ст. 400 цього Кодексу. У разі необхідності учасники справи можуть бути викликані для надання пояснень у справі.

Згідно із ч. 13 ст. 7 ЦПК України розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

З урахуванням викладеного у разі, якщо колегія суддів не постановила ухвалу про виклик учасників справи для надання пояснень у справі, не повідомила учасників справи про дату судового засідання, розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження.

Нагадаємо, Сергія Шкарлета призначено Міністром освіти і науки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати