26 липня 2021, 15:24

КАС ВС продовжив розгляд справи щодо застосування санкцій до ТОВ «НОВИНИ 24 ГОДИНИ»

Пресслужба ВС

26 липня 2021 року, Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/34/21 за позовом ТОВ «НОВИНИ 24 ГОДИНИ» щодо оскарження Указу Президента України № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"», відповідно до якого застосовано санкції до позивача.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВП ВС задовольнила позов Фонду про солідарне стягнення шкоди з колишнього керівництва АБ «Укоопспілка»"

Про це повідомляє пресслужба ВС. 

Під час судового засідання головуючий суддя у справі повідомила, що Служба безпеки України надіслала на адресу режимно-секретного відділу Верховного Суду документи, в яких наявні відомості, що становлять державну таємницю. Крім цього, надійшло клопотання СБУ щодо слухання справи у закритому судовому засіданні.

Водночас у двох суддів, які входять до складу судової колегії, немає доступу та допуску до державної таємниці. Оскільки матеріали, надані СБУ, стали підставою для прийняття рішення про застосування санкцій до позивача і без їх дослідження неможливо повно, об’єктивно і всебічно з’ясувати обставини справи й ухвалити законне та обґрунтоване рішення, судді розпочали оформлення допуску та доступу до держтаємниці.

Наступне судове засідання з розгляду цієї справи відбудеться 4 жовтня 2021 року об 11:00.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати