04 лютого 2021, 17:05

Карантин "помаранчевої зони": як бути бізнесу

Прес-служба ТПП

Після закінчення посиленого карантину український бізнес почав відновлювати свою роботу для візиту споживачів. У Торгово-промисловій палаті України розуміють усю серйозність епідеміологічної ситуації в нашій державі і висловлює свою незмінну позицію– український бізнес має працювати та дотримуватись протиепідемічних заходів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Бюро економічної безпеки: два питання від бізнесу".

Про це повідомляє прес-служба ТПП.

У ТПП нагадали декілька рекомендацій, які допоможуть спростити та оптимізувати бізнес-процеси під час коронакризи. 

1. Оцінка ризиків бізнес-моделі компанії.

Потрібно створити систему запобігання зривів і відновлення процесів після потенційних загроз. Саме кризовий менеджмент грає важливу роль у позиціюванні компанії або фірми як стабільної бізнес-організації в сучасному світі.

2. Діджиталізація бізнес-моделі компанії.

Потрібно побудувати процеси внутрішніх комунікацій, використовуючи методи онлайн-роботи. Рекомендується формат "мультитаскінгу", тобто завдяки використанню Telegram, Signal, Zoom тощо бути в постійній комунікації з підлеглими.

3. Аналіз інтересів клієнтів.

Потрібно зрозуміти, що знання інтересів своєї аудиторії споживачів дає можливість більше популяризувати свій сервіс послуг. Потрібно постійно оновлювати статус та базу даних клієнтів. Саме так ви зможете посилити свої позиції на ринку.

4. Оптимізація клієнто-орієнтованого підходу.

Сервіси підписки дійсно відіграють важливу роль у налагодженні зв’язків зі споживачами. Швидке зростання попиту на початку карантину, а потім повернення до звичайного рівня підписок або замовлень наприкінці весни дало службам доставки більше клієнтів на подальший термін карантину.

Об’єднання різних підприємців зі сфер, що не конкурують, допомогло залучити велику кількість коштів. Відтак, завдяки тому, що ресторани, аптеки, супермаркети отримали можливість через службу доставки пакувати та відправляти товари, даний механізм збільшив прибуток компаній, в середньому у 5-7 разів.

5. Соціальна відповідальність бізнесу.

Турбота про суспільство та соціальна відповідальність є надважливими чинниками в сучасних реаліях. Згідно з дослідженнями, 77% споживачів скоріше куплять продукти та послуги компанії , які впливають на соціально-економічні та екологічні проблеми. Чимало прикладів по створенню фондів є і в Україні на сьогодні. Найвідомішим стала програма "HelpDoctors", організована співзасновниками Monobank та Global Spirits.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати