13 серпня 2018, 18:00

Кабмін змінив порядок попереднього узгодження ціноутворення у КО

Вісник ДФСУ

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.07.2018 р. № 518 внесено зміни до Порядку попереднього узгодження ціноутворення у контрольованих операціях, за результатами якого укладаються договори, що мають односторонній, двосторонній та багатосторонній характер, для цілей трансфертного ціноутворення (далі — Порядок), який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2015 р. № 504.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Фактично Порядок викладено у новій редакції.

Читайте також: «Мінекономрозвитку проведе консультації з розробки секторальних експортних стратегій».

Цей Порядок визначає процедуру попереднього узгодження ціноутворення у контрольованих операціях (далі — КО), під час якої узгоджуються критерії визначення відповідності умов КО, що здійснюються або здійснюватимуться великим платником, принципу «витягнутої руки».

За результатами проведеної процедури, у разі досягнення сторонами процедури згоди щодо предмету та положень договору укладається договір про попереднє узгодження ціноутворення для цілей ТЦ, який може мати односторонній, двосторонній та багатосторонній характер. Договір укладається у письмовій формі.

Строк дії договору визначається сторонами та не може перевищувати п’яти календарних років. При цьому Порядком передбачено умови для продовження договору, підстави для внесення змін до чинного договору або його дострокового припинення.

Таким чином, Порядок забезпечує виконання пп. 39.6.2.4 п. 39.6 ст. 39 Податкового кодексу та передбачає необхідні складові для формування в Україні практики з укладання договорів про попереднє узгодження ціноутворення, що мають односторонній, двосторонній або багатосторонній характер, для цілей ТЦ.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати