30 квітня 2020, 9:54

Кабмін виділив 1,6 млрд грн на виплату допомоги на дітей для ФОП

Прес-служба Мінсоцполітики

Уряд виділив кошти в сумі 1,6 млрд грн із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 для надання допомоги на дітей фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до першої і другої групи платників єдиного податку, більшість з яких працює у сфері послуг.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Працівник самостійно обиратиме банк для виплати заробітної плати, - НБУ".

Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна, зазначає прес-служба Мінсоцполітики.

Зазначається, що це одна з антикризових програм щодо посилення соціального захисту сімей в період карантину, які послідовно реалізує Мінсоцполітики. Міністр впевнена, що найближчим часом, після погодження з бюджетним комітетом Верховної Ради України, програма повністю запрацює.

Таке рішення Уряду дасть можливість провести виплати допомоги на 414 тисяч дітей з 337 тисяч сімей фізичних осіб-підприємців.

У Мінсоцполітики нагадали, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми", яка була прийнята 22 квітня 2020 року, допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку, надаватиметься на кожну дитину до 10 річного віку у розмірі прожиткового мінімуму (для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).

Виплату допомоги запроваджено на період карантину та на один місяць після дати його скасування.

Нагадаємо, розширено можливості програми "Доступні кредити 5-7-9%".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати