27 квітня 2022, 13:10

Кабмін ухвалив рішення для пришвидшення надання гуманітарної допомоги населенню

Пресслужба Мінекономіки

Кабінет Міністрів України вніс поправки до постанови, що регулює забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд вніс зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати"

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Відтепер військові адміністрації можуть самостійно закуповувати таку продукцію для формування резервів з подальшою безоплатною видачею населенню або ж долучити для здійснення закупівель інші області-партнери. 

Крім того вони зможуть формувати набори з наявної у них гуманітарної допомоги.  Це створить стратегічний запас найнеобхідніших товарів, аби, у разі порушення логістичних ланцюжків, люди мали змогу оперативно отримати продовольчі та санітарно-гігієнічні товари для власних потреб.

Також затверджені переліки обласних адміністрацій, які допомагатимуть регіонам, де відбуваються активні бойові дії, в забезпеченні продовольчими і санітарно-гігієнічними товарами з розрахунком кількості людей, яким вони можуть допомогти. 

Уряд продовжує підтримувати населення в областях, які найбільше постраждали від війни. В рамках роботи Координаційного штабу з гуманітарних і соціальних питань до цих регіонів на їх запит здійснюється постачання більш ніж 7 мільйонів продуктових наборів. Транспортування допомоги відбувається силами Укрзалізниці та Укрпошти.

Міністерство економіки спільно з Офісом Президента продовжують працювати над попередженням гуманітарних криз та налагодження доступу до продовольства для всіх українців.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати