05 лютого 2020, 16:15

Кабмін спростив початок робіт з будівництва доріг

Прес-служба Міністерства інфраструктури України

Кабмін запровадив експеримент із скасування необхідності для підрядників отримувати дозволи на початок капітального будівництва доріг.

Читайте також: "Ні "акустичному насиллю": новий законопроект у Раді".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Про це поінформував Міністр інфраструктури Владислав Криклій, коментуючи постанову Кабміну «Про реалізацію експериментального проєкту щодо проведення капітального ремонту автомобільних доріг загального користування», ухвалену 5 лютого.

"Сьогодні уряд запровадив експеримент, який дозволить витрачати час на роботи, а не на папери. Дерегуляція робіт з капітального ремонту доріг пришвидшить відновлення автошляхів України", - зазначив Владислав Криклій.

Повідомляється, що тепер підрядник зможе приступити до виконання робіт без дозволу ДАБі, залучивши до будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг на конкурсних засадах незалежного інженера-консультанта у сфері дорожнього будівництва.

"Роботи страхуватимуться на період їх виконання та гарантійного строку якості, натомість процедури максимально скоротяться. У результаті реалізації експерименту буде зекономлено до 4 місяців часу. У світовій практиці економія внаслідок залучення інженера-консультанта становить до 15% від вартості будівництва", - зазначив Міністр.

За його словами, відповідний експеримент запроваджується із терміном реалізації до 1 січня 2022 року.

Нагадаємо, Рада посилила відповідальність за порушення пожежної безпеки в лісах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати